Yasal Hatırlatmalar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Kalite Politikamız ve Şeffaflık İlkelerimiz veya Aklınıza Takılan Her Konuda Size Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız.

BİZE ULAŞIN

Yasal Uyarı

Ziyaret ettiğiniz bu internet sitesi ve tüm sayfaları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanun ve ilgili mevzuata tabidir ve sitede yayınlanan içeriğe ilişkin her türlü ses, video, dizayn, resim, metin, görsel dosyalar ile tasarımların ve fikri hak ve mülkiyet korumasına tabi olan eserlerin tüm hakları Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’ye aittir.


Sitede yer alan yukarıda belirtilmiş her türlü içerik ve fikri ürünün Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’den önceden yazılı izin alınmaksızın kullanılması, değiştirilmesi, kopyalanması, yeniden yayımlanması, paylaşılması ya da saklanılması kanunen yasaktır.


Aksi belirtilmediği sürece, sitede yayınlanan tüm logo, işaret, marka ve kurumsal amblemler Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olup, 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu ile korunmaktadır.


Sitede yer alan bilgi, belge, rapor, videolar ve tanıtım görselleri, Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş tarafından, sadece web sitesi ziyaretçilerini, Firma hakkında bilgilendirmek, Firmanın tanıtımını yapmak üzere hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.


Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.


Bu internet sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya verilen bilgiler mevcut duruma uymuyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı Şiteks Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş.'ye sorumluluk atfedilemez ve bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.